SPIN

„Garwoliński” zamknięty w nocy

Beata Głozak niedziela, 5 lipca 2015, 17:37 Aktualnie

Z 6 na 7 lipca (poniedziałek/wtorek) i z 7 na 8 (wtorek/środa) w godz. 22-5 zostanie całkowicie zamknięty przejazd pod wiaduktem „garwolińskim”.

W związku z utrudnieniami siedleckie MPK wyłączy z eksploatacji przystanki: Partyzantów Zbrojna, Partyzantów J. Chełmońskiego i wprowadzi zmiany tras:

– z przystanku autobusowego Świętojańska autobusy linii nr: 3, 8, 9, 10, 16, 17 kursowały będą ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Warszawska, Monte Cassino, Okrężna, Kraszewskiego i dalej swoją trasą,

– autobusy linii nr 8 z Wołyniec, oraz rozpoczynające swój bieg z pętli Leśna – linia nr 3 kursowały będą na objeździe ulicami: Partyzantów, Kraszewskiego, Okrężna, Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą,

– autobusy rozpoczynające swój bieg z pętli Kurpiowska – linie nr 10, 17 oraz ta która rozpoczyna na Unitów Podlaskich – linia nr 16 będzie kursowała na objeździe ulicami: Kraszewskiego, Mazurska, Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą,

– autobusy linii nr 2 z przystanku autobusowego Świętojańska kursował będzie ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Warszawska, DK2, Żelków Kolonia ul. Siedlecka i dalej swoją trasą.

Na całej trasie objazdowej obowiązują wszystkie przystanki autobusowe.

Komentarze (1)

  1. lo dodano 6 lat temu

    Co z przeniesieniem przystanku linii nr 3 spod wodociągów na nowo wybudowaną zatoczkę przy Wrzosowej i Leśnej.Pisałem już o tym 3 miesiące temu ,brak odpowiedzi ,czyste olewanie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?