SPIN

Andrzej Sitnik już nie jest dyrektorem szkoły

Aneta Borkowska środa, 8 lipca 2015, 11:39 Aktualnie

Jak nieoficjalnie dowiedział się SPIN Andrzej Sitnik, dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcach złożył rezygnację z funkcji najprawdopodobniej po kontroli placówki przez kuratorium oświaty.

Więcej informacji podamy niebawem.

 

9 komentarzy

 1. para graf dodano 6 lat temu

  a taki dobry gospodarz. Szkoda.

 2. kibic Pogoni dodano 6 lat temu

  Taka strata………!

 3. darek dodano 6 lat temu

  skecz Jacka Fedorowicza kiedyś taki był…(Kolega Kierownik mówi do milicjantów) złapcie mi jakiegoś mercedesa ,bo żona chciała…złapali ,szukają czegoś aby mieć powód do konfiskaty …szukajcie lepiej…i znaleźli portret mężczyzny z wąsem. Jakoś wizyty kuratoryjne w innych szkołach do żadnej dymisji nie doprowadziły ,ba nagan nawet nie dają

 4. podpadł dodano 6 lat temu

  słyszałem o tej aferze … a taki niby profesjonalista
  a tu kolejna porażka

  • rodzicsto dodano 6 lat temu

   nawet nie wiesz o co chodzi a pierniczysz bzdury.

 5. do podpadł dodano 6 lat temu

  Żadna afera. Głupoty piszesz. ,,Słyszałeś" czyli bazujesz na plotach a nie na faktach. Wiesz ja słyszałem że w Siedlcach ktoś hoduje wielbłąda ale nikt go na oczy nie widział:)

 6. Marian Kozak dodano 6 lat temu

  Kontrola w wakacje??? Teraz, kiedy nie ma dzieci w szkole i rodziców, którzy mają coś do powiedzenia. To mi coś podpowiada……zostawię bez…….

 7. kontrola była w czerwcu dodano 6 lat temu

  i nie wezwanie pogotowia na zielonej szkole do dziecka w stanie wskazującym na zapaść .padaczkę ,uczulenie ?? to prokurator chyba ?

  • Lila dodano 6 lat temu

   Może wszyscy opiekunowie byli nadziabani. 😉

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?