SPIN

Zostaje Weres, dojdą: Rajewicz i Bojko

Aneta Borkowska czwartek, 9 lipca 2015, 23:15 Sport

Padły kolejne nazwiska koszykarzy, którzy zasilą siedlecki zespół w nadchodzącym sezonie. W drużynie SKK zostaje dobrze znany kibicom Aaron Weres, nowe twarze to Rafał Rajewicz oraz Bartłomiej Bojko.

Rafał Rajewicz – 27-letni gracz w swojej karierze występował głównie w Zielonej Górze. Oprócz gry w Zastalu (Stelmecie), podkoszowy ma za sobą również pobyt w Kotwicy Kołobrzeg oraz Siarce Tarnobrzeg. Rajewicz na parkietach Ekstraklasy wystąpił łącznie w 85 spotkaniach.
Wzrost: 202 cm
Pozycja: Silny skrzydłowy, Środkowy

Bartłomiej Bojko – od wielu lat związany jest przede wszystkim z klubami z Warszawy. Przez półtora roku podkoszowy grał również w II-ligowym WKK Wrocław. Ostatnie 24 miesiące Bartek spędził natomiast w Legii Warszawa, z którą wywalczył między innymi awans do I ligi.
Wzrost: 200 cm
Pozycja: Silny skrzydłowy, Środkowy

Aaron Weres – znany jest głównie z rzutów z dystansu, które są Aarona bardzo mocnym punktem. W ubiegłych rozgrywkach notował średnio 8,4 punktu na spotkanie.
Wzrost: 197 cm
Pozycja: Niski skrzydłowy

źródło: SKK Siedlce

2 komentarze

  1. obserwator dodano 6 lat temu

    I znów będzie walka "o byt" za pieniądze członków Siedleckiej Spóldzielni Mieszkaniowej.

  2. obserwator dodano 6 lat temu

    i za pieniądze mieszkańców bo przecież z miasta też idzie kasa na drużynę.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?