SPIN

Kolejne zawodniczki w MKK

Aneta Borkowska niedziela, 12 lipca 2015, 18:22 Sport

Kolejne zawodniczki zakontraktowane przez MKK Siedlce. Barwy Siedlec będą reperezentowały dwie Amerykanki: Marie Malone i Nicole Lenard.

Malone to 26-letni centerka, która ostatni sezon spędziła w ASA Jerozolima. Mierząca 191 cm Amerykanka w minionych rozgrywkach w izraelskiej ekstraklasie zdobywała średnio 12,2 pkt na mecz. Ponadto jej wskaźnik zbiórek oscylował około 10, a w zestawieniu najlepszych blokujących była dziewiąta w całej lidze. W przeszłości Malone reprezentowała barwy włoskiej La Spezii i duńskiego SISU Kopenhaga.

Nicole Lenard – jej nominalną pozycją 23-letniej koszykarki jest obrońca. Lenard ostatnio występowała w drużynie akademickiej na koledżu Hunter. Co ciekawa nowa zawodniczka będzie mogła nie tylko podnieść jakość drużyny, ale i pomóc w wypełnieniu limitu dwóch Polek na parkiecie. Lenard z racji polskich korzeni dysponuje naszym paszportem, co z pewnością przyda się w przyszłym sezonie.

Działacze MKK szukają jeszcze jednej Polki do skompletowania składu. Ponownie w treningach pierwszego zespołu będą uczestniczyć Magdalena Mołłow i Dominika Prochenka.

źródło: MKK Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?