SPIN

Nastoletni sprawcy napadu zostali zatrzymani

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 lipca 2015, 08:33 Kronika Policyjna

Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców naszego miasta, którzy przed ponad miesiącem przy ul. Młynarskiej pobili i okradli 27 – letniego mężczyznę.

Przed ponad miesiącem (4 czerwca) siedlecka komenda została poinformowana przez 27 – letniego mieszkańca naszego miasta, że gdy wracał do domu około godz. 3.20 został zaatakowany przez trzech nieznanych mu mężczyzn, którzy pobili go, a następnie ukradli portfel z dokumentami i pieniędzmi.

Policjanci pionu kryminalnego na podstawie zebranych informacji wytypowali sprawców, którymi okazali się 18 – letni i dwaj 16 – letni siedlczanie. Cała trójka została zatrzymana przez funkcjonariuszy i podczas przesłuchań przyznała się do zarzucanego im czynu.

Dorosłemu sprawcy grozi obecnie kara do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego dwaj nieletni kompani odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP W Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?