SPIN

Będą tańsze bilety i specjalny autobus

Aneta Borkowska czwartek, 30 lipca 2015, 19:47 Sport

Wiadomo już, że Pogoń rundę jesienną spędzi na boiskach poza Siedlcami, bo sztuczne oświetlenie będzie, ale dopiero w przyszłym roku. Ta sytuacja to przede wszystkim trudności dla kibiców, którzy w Siedlcach tłumnie przybywali wspierać na żywo swoich piłkarzy. W związku z tym siedlecki klub postanowił zrekompensować im straty.

– Będziemy sprzedawać bilety u nas na stadionie w Siedlcach w przedsprzedaży, a koszt takiego biletu to 5 złotych, przy czym w Pruszkowie będzie to już 20 złotych – mówi Łukasz Firus, kierownik klubu. – Mamy nadzieję, że to trochę zachęci kibiców do wybrania się na mecze – dodaje.

To jednak nie wszystko. W planach jest także zorganizowanie autokaru, który chętnych kibiców zawiezie i przywiezie ze spotkań rozgrywanych w Pruszkowie.

– Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie, ale mam sporo telefonów z pytaniami o taki autobus, więc chcemy to zorganizować – tłumaczy Andrzej Materski, pełniący funkcję prezesa klubu. – Koszt takiego wyjazdu wyniesie około 20 złotych i zrobimy to tak, aby przy zakupie biletu ktoś deklarował od razu taką chęć, my zapiszemy dane i potem zadzwonimy już z konkretną godziną wyjazdu – dodaje.

A pierwszy mecz biało-niebiescy rozegrają w Pruszkowie już 1 sierpnia o godzinie 17. Naszym rywalem będzie drużyna Dolcan Ząbki.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?