SPIN

VI Bieg Siedleckiego Jacka

Aneta Borkowska sobota, 1 sierpnia 2015, 10:10 Aktualnie, Sport

bieg jacka nowy na wyr

Za niecały miesiąc odbędzie się VI Bieg Siedleckiego Jacka. Jak co roku zostaną rozegrane biegi główne: na dystansie 5 km i półmaraton, a także biegi dziecięce i marsz Nordic Walking.

Aby zapisać się na wybrany bieg należy wejść na stronę internetową: biegjacka.pl w zakładce Zapisy wybrać i wypełnić właściwy formularz rejestracyjny, a następnie uiścić opłatę startową. Wysokość opłaty jest uzależniona od terminu jej wpłaty. Do dnia 25 sierpnia wynosi ona 35 zł (za bieg na 5 km i marsz Nordic Walking) oraz 50 zł – półmaraton. Po 25 sierpnia opłaty wynosić będą odpowiednio – 80 zł i 100 zł. Uczestnictwo w biegach dziecięcych jest darmowe.

Ważna informacja dla Pań – po raz pierwszy w historii Biegu Siedleckiego Jacka zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km. Tym bardziej warto wziąć udział i powalczyć o jak najlepsze miejsce w tej prestiżowej imprezie biegowej.

Zapisy drogą elektroniczną przyjmowane są do 25 sierpnia. Po 25 sierpnia, jeżeli pula uczestników na poszczególne biegi nie zostanie wyczerpana, będzie możliwość zapisania się w Biurze Zawodów, które zostanie zlokalizowane na terenie ARMS przy ul. Jana Pawła II 6.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.