SPIN

Dwie nowe twarze w SKK

Aneta Borkowska sobota, 8 sierpnia 2015, 21:28 Sport

Do ekipy z SKK Siedlce doszło dwóch zawodników i tym sposobem klub zamknął skład na zbliżający się wielkimi krokami sezon. Nowymi twarzami w barwach Siedlec będą: Adam Brenk oraz Filip Struski.

Adam Brenk ma za sobą całkiem udane rozgrywki na parkietach II-ligowych w barwach Politechniki Gdańskiej. Zawodnik zdobywał przeciętnie 8,4 punktu i 3,4 asysty. Jeszcze lepiej zawodnik zaprezentował się podczas mistrzostwo Polski do lat 20 – 10 oczek, 7,6 zbiórki i 6,4 asyst. 20-letni gracz będzie wypożyczony do SKK na jeden sezon z MKK Gniezno.
Wzrost: 193 cm
Pozycja: Rozgrywający

Filip Struski ma za sobą występy między innymi w Polpharmie Starogard Gdański. W poprzednim sezonie zagrał w 18 spotkaniach, w których notował średnio 2 punkty oraz 1,6 zbiórki. W ubiegłych rozgrywkach występował również MF Meble Tczew. Na II-ligowych parkietach 21-letni zawodnik zagrał w siedmiu meczach, w których zdobywał 11,7 punktu na pojedynek.
Wzrost: 200 cm
Pozycja: niski skrzydłowy/silny skrzydłowy

źródło: SKK Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?