SPIN

Nowe bilety, nowe wzory

Beata Głozak środa, 12 sierpnia 2015, 14:19 Siedlce

Zgodnie z zapowiedziami siedleckie MPK rozszerza ofertę biletową. Od 1 września będziemy jeździć na czas korzystając z biletów dobowych i czasowych. 

Bilet dobowy zostanie wprowadzony we wszystkich strefach i będzie ważny przez 24 godziny od daty skasowania lub nabycia u kierowcy. Inaczej będzie z biletem przesiadkowym obowiązującym tylko na terenie miasta i ważnym przez 50 minut. Przez ten czas można korzystać z nieograniczonej ilości przesiadek.

Bilety przesiadkowy i dobowy strefy I będzie można kupić w dotychczasowych punktach sprzedaży i u kierowcy. Bilet dobowy strefy II i III już tylko u kierowcy.

Także od 1 września zostaną wprowadzone nowe wzory biletów z określonymi cenami, oraz potrójnym zabezpieczeniem. Stare bilety jednorazowe będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Wzory biletów normalnych

bilet1

bilet4

bilet7

Wzory biletów ulgowych

bilet3

bilet6

bilet9

Wzory biletów emeryckich

bilet2

bilet5

bilet8

6 komentarzy

 1. kolor dodano 6 lat temu

  Dlaczego wyglądają tak jak by moczyły się w wodzie?

 2. teka dodano 6 lat temu

  Teraz naprawdę gratuluje pomysłu – bilet dobowy to jest to!!!

 3. ja....... dodano 6 lat temu

  Przynajmniej jeden zadowolony 😀

 4. Bartosz dodano 6 lat temu

  Bilet dobowy to bardzo dobry pomysł. Czasowy 50-minutowy się nie sprawdzi, dlatego, że 50 minut to trzeba nieraz czekać na przesiadkę.

 5. AAdam dodano 6 lat temu

  nareszcie bilet dobowy. 50 – minutowy powinien być 2 – godzinny.

 6. Ja dodano 6 lat temu

  Potwierdzam. Tak jak przedmówcy napisali. Bilet czasowy 50 minut to małe nieporozumienie może z 90 minut to by było już lepiej. Dobówka super pomysł.
  Mi jednak cały czas brakuje najważniejszej opcji. Kupienia biletu przez telefon komórkowy. Jestem często w Warszawie i tam nie szukam drobnych, nie biegam po kioskach czy automatach a telefon mam zawsze przy sobie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?