SPIN

4 kilogramy narkotyków i 4 sztuki broni palnej

Aneta Borkowska sobota, 15 sierpnia 2015, 16:57 Siedlce

50-letni mieszkaniec Siedlec został tymczasowo aresztowany po tym, jak podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze wydziału kryminalnego miejscowej komendy znaleźli i zabezpieczyli narkotyki i broń.

Łącznie były to ponad 4 kilogramy narkotyków, tj. 3,4 kilograma amfetaminy oraz kilogram  marihuany o łącznej czarnorynkowej wartości 225 000 złotych. Ponadto pracujący na miejscu policjanci znaleźli 4 jednostki broni palnej: 2 pistolety TT, 1 pistolet maszynowy PPSz – 41, dubeltówkę myśliwską oraz kilkadziesiąt nabojów różnego kalibru.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, zatrzymany najprawdopodobniej zajmował się handlem narkotykami. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za powyższe przestępstwo grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

autor: podinsp. Jerzy Długosz / zdjęcie KWP Radom

6 komentarzy

 1. jacekk dodano 6 lat temu

  A teraz słucham. Czemu nie mogę sobie zażywać czego chcę? Przecież wódka to też narkotyk? Czemu ma służyć ta hipokryzja? Opłacam prywatny abonament więc odtruwany też nie będę za publiczne pieniądze.

 2. czujny milicjant dodano 6 lat temu

  Dodatkowo znaleziono dwa łuki domowej roboty i 16 kg sadzy. A to Zuchy te dzisiejsze uniopolicjanty !

  • awa dodano 6 lat temu

   Ty zażywaj co tam chcesz i truj sie do woli (jak jestes dorosly?). Tylko dlaczego dają/sprzedają to dzieciom!?

   • Szarmancki siedlczanin dodano 6 lat temu

    Bo żaden (…) nie chce tego sprzedawać w sklepie, żeby był nadzór nad tym, tak jak z alkoholem! idz do kościoła lepiej!

 3. kto wpadl, jak sie nazywa? dodano 6 lat temu

  Podajcie imie naxwisko i ksywe

 4. Fan Pawła Zarzecznego dodano 6 lat temu

  Konkurent go sprzedał a teraz wam coś napisze"Agent za agentem a za nim agent a na tym agencie jeszcze jeden agent agent na agencie a za nimi agent a na tym i za tym agencie jeszcze jeden agent."

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?