SPIN

Na oficjalnym profilu Zbigniewa Stonogi zawrzało

Beata Głozak środa, 26 sierpnia 2015, 00:27 Aktualnie

Dziesiątki obraźliwych wpisów posypały się na portalu społecznościowym pod adresem pracownika Agencji Rozwoju Miasta Siedlce po tym jak poprosił Zbigniewa Stonogę o przekazanie informacji na temat czwartkowej wizyty przedsiębiorcy w Siedlcach.

„Parszywe żyd***wo”, „k***y je***e”, „je***e ku***ska”, „to nie są ludzie …. bo to są sk*******y”, „Trzeba to wystrzelać tak jak mowie (…)” – to część wpisów jakie pojawiły się na oficjalnym profilu Zbigniewa Stonogi po tym jak ten opublikował wiadomość od pracownika ARMS i opatrzył ją komentarzem.

stonoga2Stonoga przyjedzie do naszego miasta, aby jak poinformował na swoim profilu, „spotkać się i porozmawiać o Polsce”, a także zbierać podpisy na listach poparcia swojego komitetu wyborczego. Spotkanie zaplanowano na „ul. Józefa Piłsudskiego róg ul. Jana Kilińskiego”. Na stronie jednego z lokalnych mediów podano informację, że spotkanie odbędzie się na Placu Sikorskiego. A właścicielem jego jest ARMS i za wynajem pobiera opłaty.

W kolejnym wpisie Zbigniew Stonoga podał też nazwiska członków rady nadzorczej Agencji Rozwoju Miasta Siedlce i prezesa oraz poprosił swoich „sympatyków z Siedlec” o informacje na ich temat.

stonoga 3Reakcje były różne (pisownia oryginalna):

„wysłałem zapytanie sms czy nie mają na waciki ale odpowiedzi nie dostałem” – napisał jeden z użytkowników portalu, „Oni sa zwyklymi zlodziejami” – skomentował inny, „Podobnie jak cały zarząd są z PiSu (zapewne), prezydent PiSowski to i reszta motłochu też” – dodał następny.

 

4 komentarze

 1. hejt jadu i tyle dodano 6 lat temu

  Niech sobie Stonoga krzyczy i klnie, ,,wygra" te wybory tak jak przegrał je Sitnik i ekipa Korwina w listopadzie 2014. Siedlce to miasto zgody a nie nienawiści. Jeśli ktoś tego nie pojmuje to zakończy na 3 miejscach w Radzie Miasta którym wiecznie coś nie pasuje i szukają dziury w całym a sami nie mają żadnego pomysłu na rozwój i progres w stolicy wschodniego Mazowsza i południowego Podlasia Prokuratura powinna się zająć ,,wielce wielmożnym" Stonogą i tyle. To samo z obraźliwymi wpisami z kampanii samorządowej na Dobijańskiego, Orzełowskiego, Garbaczewskiego, Kudelskiego, Sawickiego, Głowackiego itd. Ktoś kontroluje wpisy w internecie?a nienawiść wobec Komorowskiego?,,Bohaterstwo" netowe – obrazić anonimowo, ależ mi ,,sztuka''…

 2. :) dodano 6 lat temu

  odnośnie hejtów, warto przypomnieć "sławną" Panią Matrix

 3. do: hejt jadu i tyle dodano 6 lat temu

  Niestety jad wydostaje się ze wszystkich stron. Przykładem jest Twój wpis,nie wymieniłeś nawet wszystkich adresatów hejtów.A wasz pomysł na rozwój i progres stolicy dwóch regionów to znamy,pożyczka i spłata długów przez mieszkańców,wam dochody się nie zmniejszą.

 4. mama dodano 6 lat temu

  a zobaczcie co się w gminie Siedlce wyprawia co szanowny Brodowski robi z mieszkańcami-cham chamem pogania dodam czerwonym chamem

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?