SPIN

Dni Siedlec i Targi Rolnicze w ten weekend – będą utrudnienia

Aneta Borkowska środa, 2 września 2015, 11:34 Siedlce

W najbliższy weekend (5-6 września) w mieście będą odbywały się XXII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym połączone z obchodami Dni Siedlec.

W związku z organizacją imprez na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce wystąpią poważne utrudnienia w ruchu w rejonie ul. Jana Pawła II i Północnej. Zamknięcie ulic oraz zorganizowane parkingi zostały przedstawione na mapie poniżej.

mapka dni pop

 

11 komentarzy

 1. Zorro dodano 6 lat temu

  Tytuł proponowałbym Targi Rolnicze i Dni Siedlec bo te drugie się podpięły 😛 na krzywy ryj

  • Morro dodano 6 lat temu

   Masz rację Zorro, Dni Siedlec odbywały się zawsze w maju z Jackonaliami i nie było zakorkowania miasta, co najwyżej parady poprzebieranych studentów, spacerujących po mieście i wzbudzających sympatię.Czuło się wtedy klimat ŚWIĘTA miasta.KTOŚ podpiął to Święto Siedlec z Targami rolniczymi, że niby t y l e dzieje się w mieście, a tak naprawdę niewiele…..!

   • Zorro dodano 6 lat temu

    Lubię to!

 2. Zorro dodano 6 lat temu

  Kudelski to pochodzi ze wsi i z Siedlec robi wieś.amen

 3. elemele dodano 6 lat temu

  Jako rodowitego mieszkańca Siedlec krew mnie zalewa jak widzę gdy święto miasta jest łączone z targami rolniczymi, a gwiazdami są zespoły, które powinny grać na festynach, a nie w 80 tys. mieście. Pytam czy tak powinno świętować MIASTO? Smutno, że z miasta wojewódzkiego idziemy w kierunku zapyziałej wsi z jednym GSem i kebabami. Bez perspektyw na dobrze płatną pracę i godziwe życie.

 4. Tradycja dodano 6 lat temu

  Tradycja wystaw rolniczych sięga w Siedlcach początku okresu międzywojennego.
  Po drugiej wojnie organizowano je w starym parku.
  Organizatorzy o tym pewnie nie słyszeli.
  Dzisiaj oprócz kilkunastu stanowisk rolniczych na tych targach to zwykły handel "czem popadnie".
  Lokalizacja też jest nie bardzo trafna,
  Rolnicze więc dlaczego musi być na wybrukowanym skoro obok błoania puste?
  Magellan się nie zgodzi?

 5. inka dodano 6 lat temu

  Nie tylko połączyli (fatalnie i ze szkodą dla miasta) targi rolnicze z dniami Siedlec, to jeszcze dorzucili do tego Międzynarodowy Festiwal Folkloru – kiedyś fantastyczna, kolorowa impreza z wieloma zespołami, z rożnych krajów, nawet kontynentów, dziś… szkoda gadać, jeden zespół z Ukrainy a nasi Chodowiacy w ogóle gdzieś giną między ciągnikami i krowami… Chyba nie tak powinno się dbać o tradycję i nasza kulturę…

 6. mila dodano 6 lat temu

  Dzisiaj tj. 4-tego września , siedlecka młodzież wykazała się świetną inicjatywą, wieczornym przejazdem na rolkach.Było głośno, było radośnie i odblaskowo.BRAWO, brawo !!!

 7. MAMA dodano 6 lat temu

  A WIDAĆ KOU NIE PODOBA SIĘ NASZA POLSKA WIEŚ TO PYTAM DLACZEGO ŻRESZ A TO JEST DZIĘKI POLSKIEJ WSI-KRETYNÓW TO MAMY AŻ ŻAL DU…ŚCISKA MIESZCZUCHY ZZA BUGA

 8. Rysio dodano 6 lat temu

  Parkingi na błoniach wyznaczone, a hołota dalej parkuje na wąskich uliczkach Nowych Siedlec nic sobie nie robiąc z ustawionych znaków zakazu parkowania – do tego jeszcze auto postawią w bramie i zadowoleni z siebie, że komuś zastawili wyjazd z posesji, z szerokim uśmiechem na ustach idą na Targi. A władze miasta, policja i straż miejska oczywiście udają, że tego nie widzą – klapki na oczach i bardzo wybiórcza uwaga – ciekawi mnie tylko jedno – jakby stało się jakieś nieszczęście to jak przez taką uliczkę przejadą służby ratunkowe m.in. pogotowie czy straż pożarna – NO CÓŻ PODOBNO MAMY PRZYJAZNE MIASTO 🙂

  • :) dodano 6 lat temu

   Rysiu, Rysiu
   Że Policja i SM nie reagują to faktycznie smutne i bolesne.
   Mam nadzieje, że wykazałeś się obywatelska postawą i poinformowałeś te służby o sytuacji?
   Bo jeśli nie, to nie płacz nad rozlanym mlekiem.
   A Prezio jak napisałeś, zakazy postawił i parking wyznaczył. To co ma jeszcze zrobić? Chodzić i prosić każdego żeby pojechał na parking?
   W jednym masz rację: HOŁOTA

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?