SPIN

Zostań Klientem VIP Parku Wodnego

Aneta Borkowska wtorek, 29 września 2015, 15:50 Sport

Z myślą o naszych najwierniejszych Klientach, czyli osobach, które najczęściej korzystają z atrakcji Parku Wodnego Siedlce, przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Od pierwszego października wprowadzamy dla nich nową, jeszcze atrakcyjniejszą ofertę.

Klienci Parku Wodnego Siedlce, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy doładowali swoje indywidualne karnety kwotą o wartości 1000 złotych, otrzymają od nas Karnet VIP.

Posiadacz Karnetu VIP  będzie miał prawo do korzystania ze specjalnych zniżek przy wejściu na halę basenową, a kolejne doładowania jego karnetu będą się odbywać na preferencyjnych warunkach. W praktyce oznacza to, że Klient VIP za wejście na halę basenową w tygodniu: od poniedziałku do piątku –  zapłaci jedynie 8 złotych, a w soboty i niedziele – 10 złotych.

Doładowując karnet kwotą 100 złotych Klient VIP otrzyma do wykorzystania 150 złotych. Doładowanie karnetu kwotą 200 złotych spowoduje, że do wykorzystania będzie 300 złotych.

Naszych Klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy doładowali swoje karnety kwotą 1000 złotych zapraszamy do biura Parku Wodnego Siedlce w celu wymiany karnetu indywidualnego na karnet VIP. Warto!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.