SPIN

II Siedlecki Bieg Prawie Górski

Aneta Borkowska środa, 30 września 2015, 20:11 Sport

bieg

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja „Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego”. W sobotę (17 października) o godzinie 12, uczestnicy rywalizować będą na dystansie 10 kilometrów (2 pętle po 5 km) w okolicy ulicy Jagodowej w Siedlcach (lasy Gołobórz).

Każdy biegacz pomimo dosyć trudnej trasy powinien w różnym tempie poradzić sobie z ukończeniem biegu w limicie 1.5 h. Obowiązuje limit zgłoszeń (150 osób), a opłata startowa wynosi 40 zł w przedpłacie, a 50 zł w dniu zawodów.

W zamian każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma medal, chustę biegową, porcję żołnierskiej grochówki oraz przepyszne pączki na mecie. Biuro zawodów podobnie jak w zeszłym roku będzie się mieścić przy ulicy Jagodowej przy szkółce jazdy konnej.

Więcej informacji oraz odnośnik do formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Siedleckie Stowarzyszenie Biegowe „YULO RUN TEAM ”, które jest organizatorem imprezy (www.yulorunteam.siedlce.pl – KLIKNIJ).

Honorowy patronat nad biegiem objął Prezydent Miasta Siedlce.

Komentarze (1)

  1. okm dodano 6 lat temu

    Już ostatnie 10 miejsc zostało ….. kto chętny niech się zapisuje

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?