SPIN

Premiera spektaklu „Mały Książę”

Aneta Borkowska niedziela, 4 października 2015, 21:05 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

maly-ksiaze caly

W niedzielę (11 października) o godz. 16. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu „Mały Książę” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es.

„Mały Książę” Antoine de Saint-Exupéry’ego to jedna z najważniejszych pozycji w literaturze światowej, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tym razem zaadaptowana na potrzeby Sceny Teatralnej naszego miasta. W przedstawieniu z bajkową scenografią wzbogaconą wizualizacjami, występują aktorzy Teatru Es. Ważną częścią spektaklu będzie oprawa muzyczna i piosenki napisane przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza.

„Mały Książę” – mieszkaniec dalekiej planety trafia na Ziemię i odkrywa tam wszystko to co wydaje nam się znajome i oczywiste. Patrząc jednak na nas z dystansem, z dziecięcym zdziwieniem przypomina nam czym jest miłość, przyjaźń, wierność, dobro i zło. Piękny, ważny tekst i mamy nadzieję, że spektakl będzie równie wartościowy i ciekawy.

Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz,
Teksty piosenek: Ula Gotowicka,
Obsada: aktorzy Teatru Es,

Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

W związku z dużym zainteresowaniem publiczności spektaklem „Mały Książę”, będzie dodatkowy spektakl. Oprócz planowanej godz. 16:00 najnowszą produkcję Teatr Es będzie można zobaczyć też o godz. 18:00.

źródło: CKiS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.