SPIN

Wrócili z pięcioma medalami

Beata Głozak niedziela, 4 października 2015, 16:12 Sport

tkkf_1_agZawodnicy TKKF Siedleckie wywalczyli 4 złote i jeden brązowy medal w zawodach Pucharu Polski w kickboxingu formuły kick light w Otwocku.

Roger Garbaczewski zdobył Puchar Polski w kat. wagowej 69 kg, a Kinga Mikołajczuk Puchar Polski juniorów w wadze 55 kg. Dominik Grzęda wrócił z Pucharem Polski juniorów w wadze 84 kg. Dobrze w turnieju Masters Cup spisali się także Mansur Ozdamirov i Julian Walczuk. Pierwszy zdobył złoty medal w grupie kadetów w kat. wagowej 63 kg, a drugi zajął trzecie miejsce wśród juniorów w kat. wagowej 79 kg.

tkkf_2_agW październiku bracia Roger i Maciej Garbaczewscy wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu, które potrwają od 24. października do 1. listopada w serbskim Belgradzie. Maciej będzie reprezentował Polskę w formule low kick, a Roger w formule kick light.

info: A.Garbaczewski

Komentarze (1)

  1. AaG dodano 6 lat temu

    Waleczne chłopaki. Siedlce przodują, choćby mistrzowskie dziewczyny, które w tajskim boksie nie mają sobie równych na świecie. Wiem coś o tym bo jako jedyny prezes spółki miejskiej wbrew "woli" miejscowych notabli wspierałem ich klub.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?