SPIN

Tablet, telefon, klucze – sprawdź czy to nie Twoje rzeczy

Aneta Borkowska piątek, 9 października 2015, 08:51 Siedlce

W ostatnich dniach do siedleckiej komendy policji zostały przyniesione klucze, tablet oraz telefon. Poniżej prezentujemy zdjęcia znalezionych rzeczy.

tablet

Tablet
Został znaleziony 27 września około godz. 21.30 w rejonie bloku przy ul. Żwirowej 6 w Siedlcach. Jest to tablet LENOVO model TAB 2 A7.30H

telefon

Telefon NOKIA 500
Został znaleziony 26 września około godz. 4. rano przy ul. Bohaterów Getta w Siedlcach.

klucze

Klucze
Zostały znalezione wraz z pewną kwotą pieniędzy 4 października przy ul. Sokołowskiej w Siedlcach.

Jeżeli ktoś rozpoznaje w nich swoją własność, proszony jest o kontakt z pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

autor: podisnp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

2 komentarze

  1. Tomek dodano 6 lat temu

    Klucze wyglądają jak typowy zestaw do mieszkania na Nowym Świecie, widzę tan klucze do mieszkania, skrzynki na listy oraz skrzynki z licznikami/zaworami. Zapewne zgubił któryś z mieszkańców Nowego Światu.

  2. Anonim dodano 6 lat temu

    Rozwiązanie sprawy z kluczami z sokolowskiej jest prostsze niż przysłowiowy drut.Policja wykonała zadanie i zamieściła obwieszczenia w Internecie,ale należy wziąć pod uwagę że mogła je zgubić 80 letnia babcia która mówiąc delikatnie tu niezajrzy. Klucze zostały znalezione razem z pieniędzmi na siedzisko przystanku za którym znajduje się towarzystwo wiedzy powszechnej i pizzeria na sokolowskiej w pobliżu skrzyżowania z Popiełuszki.sam bym naklejklejil ogłoszenie ze zdjęciem kluczy ale na przystanku jest ,,urocza"informacja że naklejane czegokolwiek jest karane.jedno jest za to pewne!ta osoba tam siedziała.Pewnie odjeżdża z tego przystanku do pracy czy na zakupy…bywa na nim!!!!!!!!gdyby nasza policja zccałym szacunkiem dla ich pracy naklejka ze 2 kartki a 4 że zdjęciem kluczy i napisem poszukiwany właściciel i numerem do policjanta który zajmuje się sprawa to jestem pewien że w ciągu tygodnia na 99 procent ta osoba zgłosiła by się na komendę. Skoro policjant może zadeklarować samochód jak ściga bandyta który napadł na bank to chyba moze (nie wiem nie znam sie)w imieniu prawa obejść ten przystankowy zakazik

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?