SPIN

Łącznik prawie gotowy

Aneta Borkowska wtorek, 20 października 2015, 17:42 Siedlce

Budowany przy siedleckiej komendzie policji łącznik, który połączy budynek A i B już właściwie jest gotowy. W tej chwili na terenie obiekty pracują ekipy sprzątające. Jednak na oficjalne otwarcie musimy jeszcze trochę poczekać.

– Zaczniemy w nim funkcjonować od lutego przyszłego roku – mówi Jerzy Długosz, oficer prasowy komendy. – Wtedy to dostaniemy dokumenty po odbiorach, a przypomnę, że w budynku będzie strzelnica, która wymaga naprawdę bardzo dokładnego sprawdzenia – dodaje.

W łączniku znajdą się wspomniana strzelnica, stanowisko kierowania czyli dyżurka, gabinet komendanta oraz sala konferencyjna.

– Ta w której mieścimy się teraz jest bardzo mała i po budowie będzie nam służyła jako sala odpraw. Nowa w łączniku będzie trzy razy większa więc już w spokoju będziemy mogli pomieścić się podczas większych uroczystości – dodaje Długosz.

W efekcie przeniesione zostanie wejście do komendy. W tym momencie znajduje się od strony Siedleckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, a po ukończeniu budowy będzie od strony ulicy Starowiejskiej.

Komentarze (1)

  1. asan dodano 6 lat temu

    Koniecznie trzeba będzie ten łącznik poświęcić, inaczej diabeł będzie rządził w policji albo inne demony. Tylko woda święcona sprawi, że wszystko się ułoży.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?