SPIN

Tchórzewski ministrem w nowym rządzie

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 listopada 2015, 14:52 Aktualnie

Jarosław Kaczyński i Beata Szydło dzisiaj przedstawili obsadę poszczególnych ministerstw. Skład przyszłego gabinetu został już zatwierdzony przez komitet polityczny PiS.

Poseł Krzysztof Tchórzewski zostanie w nim ministrem energetyki.

5 komentarzy

 1. taaaaak dodano 6 lat temu

  info musi być bo inaczej rozliczenia

 2. Anonim dodano 6 lat temu

  Co na to siedlecki opowiadacz z UM.

 3. Roman dodano 6 lat temu

  Pierwszy rozgrywający siedleckie "Państwo Kolesi" niedługo zmierzy się z górnikami i Interesariuszami emisyjnymi… To nie zabawa, tu trzeba mieć wiedzę i cechy, których brak ujawnił przymykanie oczu na smrody niegospodarności we własnym podwórku. Choćby PEC i ich nieopłacalna instalacja gazowa, choćby przewymiarowana spalania osadów na oczyszczalni PEWiK – lśni od stali ale nie pracuje bo wysuszenie tony – koszt 450 zł… a biogazu brak i trzeba spalać drogi GZ, choćby Pociotki w ZUO i przykrywana niegospodarność 20 krotnie przewymiarowanej instalacji odgazowania wysypiska itp.

  • prawdopodobnie dodano 6 lat temu

   Nie będzie się mierzył, prawdopodobnie, nie będzie tego ministerstwa.

 4. on dodano 6 lat temu

  No to dał się wsadzić na minę, bo górnikami dotychczas nikt sobie nie poradził i moim zdaniem nie szybko – kto to by nie był – sobie poradzi. Górnicy chcieliby socjalizmu, a tu niestety "lepiej już było".

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?