SPIN

UWAGA: Zalało „Grzegorzewską”

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 listopada 2015, 09:19 Aktualnie, Siedlce

grzegorzewska

Pęknięta rura był najprawdopodobniej przyczyną zalania sali gimnastycznej oraz części internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej.

Obecnie na miejscu pracują strażacy, którzy wypompowują wodę w zalanych pomieszczeń. Do uszkodzenia doszło na pierwszym piętrze. Strażacy od rana starają się zminimalizować uszkodzenia, a dyrektor placówki zdecydował o wstrzymaniu lekcji.

– Budynek trzeba było odłączyć od energii elektrycznej, bo instalacja jest zalana. Na razie trudno ocenić szkody, ale sala i pomieszczenia w internacie są mocno zalane – mówi Krzysztof Prochenka.

grzegorzewska1


Lekcje w nieuszkodzonej części budynku prawdopodobnie zaczną się po 11 listopada. Zalana część będzie wyłączona z użytku do czasu usunięcia wszystkich szkód. Przypomnijmy, że obiekt warty 11 milionów do użytku został oddany niespełna miesiąc temu.

Rzecznik siedleckiego urzędu Paweł Mazurkiewicz powiedział że na miejsce pojechał kierownik Referatu Inwestycji, został także poinformowany wykonawca i ubezpieczyciel. Obiekt jest ubezpieczony i na gwarancji.

grzegorzewska2

5 komentarzy

 1. Rycho dodano 6 lat temu

  Proszę poinformować mieszkańców jaka firma budowała ten obiekt i za ile kasy,może to była firma uniwersalna od wszystkiego to znaczy od niczego tylko kasa kasa misiu . amen jak pisze ZORRO.

 2. miejscowy dodano 6 lat temu

  Tak to jest jak się robi po taniości… Przetarg wygrał siedlecki Zeltech p.Przesmyckiego prywatnie dobry kolega prezydenta… Wcalę się nie zdziwię jak się okaże, że rura była stara albo z odzysku lub źle zamontowana… A później wychodzą kwiatki, że studzienki biją, że asfalt kruszeje na łączeniach, dach przecieka itp. Jak się liczy cena a nie jakość to takie kwiatki wychodzą… A nas nie stać na taniość bo później trzeba 2 razy płacić…..

 3. zeltech dodano 6 lat temu

  ?????????

 4. No cóż dodano 5 lat temu

  Zeltech wszytko potrafi. Hydraulika, elektryka i co kto chce.

 5. ja dodano 5 lat temu

  widać że firma potrafi wszystko czyli wziąć kasę za robotę niekoniecznie dobrą

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?