SPIN

Niepogoda i Posiadała będą walczyć podczas „Ladies Fight Night”

Aneta Borkowska środa, 18 listopada 2015, 10:52 Sport

ladies-fight-night-caly

11 grudnia w Łodzi, odbędzie się pierwsza w Polsce kobieca gala Sportów Walki, pod nazwą „Ladies Fight Night”, na której większość pojedynków w formułach MMA, K-1 Rules, Muay Thai i Boksie stoczą jedne z najbardziej utytułowanych zawodniczek w Polsce w poszczególnych formułach.

Podczas wieczoru będą walczyć dwie siedlczanki, podwójne mistrzynie świata Muay Thai, Judyta Niepogoda i Katarzyna Posiadała z klubu Gladiator Siedlce. Obie wystąpią w międzynarodowych pojedynkach na zasadach K-1. Niepogoda to uczestniczka prestiżowych gal East Side Fight i King of Kings, gdzie wygrała swoje pojedynki. Posiadała z kolei zadebiutowa w organizacji FEN w dniu 7 listopada walką z mistrzynią świata Różą Gumienną.

Gala odbędzie się w kooperacji z wydarzeniami sportowymi w ramach Mistrzostw Europy WPA. Blisko 200 zawodników i kilka tysięcy spodziewanych gości wypełni weekend ze sportami walki i sportami siłowymi. Gala „Ladies Fight Night” odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. ks. Ignacego Skorupki 21. Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?