SPIN

O podwyżkach jest na razie cicho

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 listopada 2015, 15:41 Siedlce

Od 1 stycznia od kilkunastu do kilkudziesięciu procent wzrosną stawki podatków od nieruchomości, ale w tej chwili to jedyne podwyżki, jakie szykuje siedlecki samorząd.  

– MPK Siedlce nie planuje zmian w cenach biletów w następnym roku, ani w jakimś przewidywalnym okresie – twierdzi Krzysztof Dębiński, prezes spółki. Jeszcze kilka tygodni temu Dębiński narzekał, że remont wiaduktu nad tzw. karierem wpłynie negatywnie na wynik finansowy Przedsiębiorstwa, ale kosztów za to nie poniosą pasażerowie. – Mamy znacznie tańsze paliwo niż poprzednio i te koszty nam się zwrócą, więc o podwyżkach cen nie ma w ogóle mowy – mówi.

Dobre informacje płyną także z Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. – Na pewno podwyżek nie będzie w aquaparku i na lodowisku, ale jeśli chodzi o inne obiekty jak hala czy stadion ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem – przyznaje Mariusz Gruda, prezes ARMS.

W połowie grudnia decyzję o wysokości przyszłorocznych taryf za wodę podejmie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach.

 

3 komentarze

  1. tomek dodano 5 lat temu

    z lodowiskiem to dał czadu, bo w zeszłym sezonie bilety za wypożyczenie łyżew były tańsze o 50 %

  2. bieda dodano 5 lat temu

    czyżby nie planowano premii dla prezesików za 2015 r? nie zrzucimy sie na ich wypasione pensyjki? Tak mało mają, że zrzuta po złotówce to byłoby istotne wsparcie! takie pudełeczko przed urzędem miasta z opisem "na premię dla prezesa…" wpłaty dobrowolne 🙂 to by była demokracja !!!

  3. bieda dodano 5 lat temu

    Warto rozważyć co to się dzieje, że nie bedzie podwyżek, czyżby nie planowano premii dla prezesików za 2015 r? nie zrzucimy się na ich wypasione pensyjki? Tak mało mają, że zrzuta po złotówce to byłoby istotne wsparcie! takie pudełeczko przed urzędem miasta z opisem "na premię dla prezesa…" wpłaty dobrowolne 🙂 to by była demokracja !!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?