SPIN

Weekend z Brofakturą

Aneta Borkowska wtorek, 15 grudnia 2015, 18:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Muzyczno-taneczny weekend po raz kolejny zaserwuje nam siedlecka Brofaktura. Co w tym tygodniu przygotowano dla gości w zabytkowych piwnicach Hali Targowej?

brofaktura1

PIĄTEK W RYTMIE HOUSE

W najbliższy piątek (18 grudnia) Brofaktura zadrży od dźwięku, a to za sprawą imprezy zatytułowanej „Is anybody house music?”. Przekrój muzyki house (deep, funky, groove, a nawet ambientowy tech-house) po kilku latach nieobecności w Siedlcach zaserwuje Rudolf (formacja Warsaw Mechanism, ostatnio w Sen Pszczoły w Warszawie) oraz Adke (Kolonia Group). „Wyrwiemy z korzeni to co najlepsze i pomieszamy ze świeżym, studyjnym dźwiękiem.” – gwarantuje Łukasz Rudaś (Rudolf) i Adrian Strzaliński (Adke). Początek wydarzenia o godzinie 20:00, jak zawsze wstęp wolny.

brofaktura2

SOBOTA TYLKO Z WINYLI

Kto myśli, że era prawdziwego dźwięku płyt winylowych minęła niechaj czym prędzej zarezerwuje stolik na najbliższą sobotę (19 grudnia) w Brofakturze -1. Przed gośćmi „Boogie Town vol. 2”, czyli dancing z niezwykłym klimatem muzyki funk, soul, disco, dance, boogie. Dźwięki popłyną analogowym torem, tylko i wyłącznie z czarnych płyt winylowych. To wszystko przekażą igły, ramiona i kable odrestaurowanych, czerwonych, legendarnych gramofonów marki Technics (dla ciekawskich: model SL1200 z 1983 roku, Japonia!). Wysublimowana kolekcja, muzyka z pasją. W sprzęt włożone całe serce. Za gramofonami zaprezentuje się Solar Wax, o którym Michael Murphy napisał ostatnio: „Przyjechałem z Anglii do Siedlec, aby w Brofakturze -1 zobaczyć rzadki widok. Solar Wax przy użyciu wyłącznie winyli pokazał jak powinien wyglądać wykwalifikowany DJ!”. Początek wydarzenia o godzinie 20:00, jak zawsze wstęp wolny.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.