SPIN

Uczennica z ZSP nr 2 w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Aneta Borkowska poniedziałek, 21 grudnia 2015, 20:23 Społeczeństwo

59 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zakwalifikowało się do finału ogólnopolskiego turnieju wiedzy logistycznej. Swoje miejsce w ostatnim etapie wywalczyła także Anna Mazurowska – maturzystka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach.

Stawka finału to bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki, miejsca na praktykach i stażach w wiodących firmach logistycznych oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów olimpiady. W drodze po nagrody pozostały do pokonania finałowe pytania problemowe, sprawdzające nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność jej wykorzystania w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Finałowy sprawdzian wiedzy odbędzie się 4 marca w Wyższej Szkole Logistyki.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Olimpiada jest jedynym w Polsce turniejem tematycznym z dziedziny logistyki, którego finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

źródło: Wyższa Szkoła Logistyki

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?