SPIN

Z karnetem więcej i taniej

Aneta Borkowska poniedziałek, 21 grudnia 2015, 22:48 Aktualnie, Siedlce

KARNET_wiele_mozliwosci_na_strone_1000x500px

Już teraz posiadacze naszych karnetów mogą korzystać do woli z lodowiska, siłowni Ośrodka Sportu oraz wszystkich atrakcji Parku Wodnego Siedlce, w tym także kręgielni.

Dokładamy wszelkich starań, aby zachęcać całe rodziny do uprawiania różnorodnych form aktywności ruchowej i odwiedzania naszych obiektów. W tym celu wprowadzamy kolejne zmiany i udogodnienia, czego dobrym przykładem są karnety. Dzięki serii przeprowadzonych inwestycji udało nam się ujednolicić i usprawnić systemu wejść i wyjść na obiektach sportowych ARMS.

Jeden karnet upoważnia do wstępu zarówno na lodowisko, siłownię, jak i do Parku Wodnego Siedlce. Dodatkową zaletą karnetów jest fakt, że nie są one imienne, dzięki czemu cała rodzina czy grupa przyjaciół może z tym samym karnetem wybrać się na łyżwy, siłownię, saunę, basen czy też kręgle, w dowolnie wybranym czasie. Z karnetem korzystasz, jak chcesz i kiedy chcesz. System nalicza opłaty według cennika danego obiektu, uwzględniając przysługujące nam zniżki, np. bilet ulgowy czy familijny. A gdy skończą nam się środki, karnet można w dowolnej chwili doładować wybraną kwotą (zgodnie z obowiązującym cennikiem) i korzystać dalej.

cennik

W ofercie znajdują się różne rodzaje karnetów, już od 30-dniowego do całorocznego. Specjalnie dla sympatyków jazdy na łyżwach wprowadziliśmy karnet sezonowy obowiązujący wyłącznie na lodowisku. Kupując karnet za 250 zł otrzymujemy aż dwukrotnie wyższą kwotę do wykorzystania. Czas ważności karnetu sezonowego to 150 dni.

Karnety można nabywać w kasach lodowiska przy ul. Prusa 6 oraz Parku Wodnego Siedlce. Polecamy i obiecujemy kolejne nowości…

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.