SPIN

Siedleccy sportowcy dla WOŚP

Aneta Borkowska sobota, 2 stycznia 2016, 11:21 Sport

Siedleccy sportowcy po raz drugi włączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W imprezie „Siedleccy Sportowcy dla WOŚP” zmierzą się w „nietypowych” dla siebie grach halowych.

Impreza odbędzie się w niedzielę, (10 stycznia) na hali ARMS ul. Prusa 6 w godzinach 12-14.30. Udział w programie na razie potwierdziło 8 drużyn z 7 klubów.

Rozkład gier:
godz. 12.05 – mecz unihokeja: Miejski Klub Piłkarski Pogoń v UKS Prus,
godz. 12.30 – mecz rugby tag kobiet: WLKS (zapasy) v MKS Pogoń (piłka nożna),
godz. 12.55 – mecz piłki ręcznej: Rugby MKS Pogoń v Siedleckie Towarzystwo Hokejowe,
godz. 13.20 – mecz piłki nożnej: Miejski Klub Rugby v Yulo Run Team,
godz. 13.45 – mecz koszykówki: czekamy na zgłoszenia drużyn.

W przerwach pomiędzy rozgrywkami będzie czas na kwestę czy licytację. Organizatorem jest siedlecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

źródło: Jacek Wierzbicki

5 komentarzy

 1. stąd dodano 5 lat temu

  W związku z tym że w artykule o pracach mok w ramach fałszującej orkiestry komentowanie jest wyłączone, umieszczam komentarz tutaj: rozumiem, że dzień pracy jaki spędzą na rzecz orkiestry pracownicy mok to ich dzień pracy w ramach wolontariatu i nie będą pobierali za to wynagrodzenia lub odbioru godzin, a koszty lokali, oświetlenia i inne poniosą w całości sponsorzy czyli odbędzie się prawdziwa bezinteresowna pomoc! jesli nie, to niech urząd miasta wytłumaczy innym organizacjom pozarządowym dlaczego nie wpiera ich kwotą stanowiąca równowartość kosztów mok w tym projekcie!!!

  • zwierz dodano 5 lat temu

   Nic nie rozumiesz Jasiu. MOK nie pracuje 8 godzin od 8.00 do 16.00 przez 5 dni w tygodniu. Idź do MOK-u zapytaj jak, kiedy i dlaczego pracują, potem wróć na to forum i przeproś za swą głupotę spowodowaną niewiedzą. I następnym razem jak zechcesz wypisywać podobne bzdety to najpierw strzel kupę, będzie ci lżej.

  • stamtąd dodano 5 lat temu

   ale MOK nie jest organizacją pozarządową…

 2. emerytki dodano 5 lat temu

  Cieszymy się bardzo, ze w naszym mieście Siedlce zagości ponownie Wielka Orkiestra . Szczytny cel i niech Im się wiedzie w ten mrożny dzień.Oklaski dla młodzieży – grajcie dalej.

 3. do zwierza dodano 5 lat temu

  nie ważne jak pracuje mok, pracownicy mają rozliczenia godzinowe albo dniowe. Oczywiście mogą realizować je w różnych godzinach doby (ze względu na specyfikę pracy). nigdzie nie może być przekraczany czas pracy, bo to łamanie praw pracownika, w mok też, chyba że dzieją się tam takie hocki. Ale wracając do tematu, nawet jeśli pracownicy pracują dla fałszującej orkiestry w swoim wolnym tj. prywatnym czasie to pracują na służbowym sprzęcie, korzystają ze służbowych nagłośnień, oświetlenia itp. Może tak być że wszyscy pracownicy mok to zwolennicy orkiestry i nic innym do tego, ale środki i materiały używane są publiczne. To tak jak z protestem w Polskim Radiu, prywatny ale za pieniądze podatników! Co do rozluźnienia, to chyba "umysłowe" nastąpiło u zwierza już dawno, bo poziom debaty z jego strony zalatuje rzeczywiście smrodem, zwolennicy fałszującej powinni szanować nawet swoich oponentów. Jak widać z tym u nich trudno, nie potrafią polemizować, potrafią obrzucać błotem, szkoda

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?