SPIN

„Smaki i kolory miłości” w Brofakturze

Aneta Borkowska czwartek, 4 lutego 2016, 11:25 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W najbliższy weekend strzała Amora trafi w serce niejednego mieszkańca Siedlec i regionu. Święto Zakochanych to nie tylko czas klimatycznych i pełnych romantyzmu spotkań we dwoje.

To również okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Wszystkich tych, którym miłość nie jest obca siedlecka Brofaktura zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniu zatytułowanym „Smaki i kolory miłości”.

brofaktura1

W sobotę, 13 lutego, po godzinie 20:00 w sali głównej Brofaktury rozpocznie się live act „Sax&Love”. Przed gośćmi naszej lokalnej manufaktury piwa, prosto z najpopularniejszych miejsc na klubowo-pubowej mapie Warszawy, wystąpią DJ Lazy & Marcin Strus (sax). To nie wszystko! Tego samego dnia, tj. 13 lutego, na poziomie -1 Brofaktury zabawa w rytm niezapomnianych hitów lat ’80 i ’90. Za konsoletą Paweł Skolimowski (znany m.in. z formacji Apple Pie). To będzie sobota pełna miłości, muzyki i tańca! Wstęp wolny.

W Walentynki, 14 lutego, o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert zatytułowany „Kolory miłości” w wykonaniu duetu „Trochę Jazzu”: Moniki Gawrońskiej – wokal oraz Piotra Jankowskiego – fortepian. Artyści zaprezentują nie tylko standardy jazzowe, ale także klimaty bluesowe i soulowe. Wstęp wolny.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.