SPIN

Mali giganci z Siedlec. Tancerze Caro Dance w talent show

Beata Głozak niedziela, 21 lutego 2016, 22:15 Kultura

mali_1

Dwójkę młodych tancerzy z Siedlec mogliśmy podziwiać wczoraj w talent show telewizji TVN pt. „Mali Giganci”. Mimo że Marcelina i Krystian nie przeszli do drugiego etapu programu to zrobili ogromne wrażenie na jego jurorach.

9-letnia Marcelina Ratyńska i 11-letni Krystian Lipiński są tancerzami formacji Caro Dance. W programie znaleźli się w drużynie Sonii Bohosiewicz i o dalsze pozostanie w „MG” rywalizowali z dwójką tancerek z Bydgoszczy. Występy jednych i drugich wzbudziły uznanie jury Katarzyny Bujakiewicz, Agnieszki Chylińskiej i Kuby Wojewódzkiego.

– Widziałam u was finał You Can Dance. Niesamowite. Brawa – skomentowała występ czwórki tancerzy Bujakiewicz.

– Krystian, Ty mi pasujesz na prezentera TVN24 – powiedziała do siedlczanina Agnieszka Chylińska.

– Mógłbyś zatańczyć orędzie prezydenta Dudy – dokończył Wojewódzki.

mali_2– Nie wiadomo jak to podzielić. Mamy wariatki, które błyszczą, są bardzo dynamiczne i mamy lityczny duet, który tańczy przepięknie – zastanawiała się Chylińska, która ostatecznie wybrała pierwszą parę.

– Ruda tańczy jak szalona – odpowiedziała Bujakiewicz stawiając na tancerzy z Siedlec.

O wyniku rywalizacji zadecydował Kuba Wojewódzki, który w dalszej części programu bardziej widział 11-latki z kujawsko-pomorskiego. Występ Marceliny i Krystiana można obejrzeć na stronie internetowej „Małych Gigantów”

„Mali Giganci” to program, w którym udział biorą dzieci w wieku od 4 do 12 lat rywalizując w trzech kategoriach: śpiewie, tańcu i show (tzw. maluchy). Uczestnicy mają swoich opiekunów artystycznych. W drugim sezonie, który rozpoczął się wczoraj opiekunami są Magda Mołek, Sonia Bohosiewicz, Anna Dereszowska, Grzegorz Hyży, Marcin Perchuć i Kuba Wesołowski. Program prowadzi Filip Chajzer.

2 komentarze

  1. fanka dodano 6 lat temu

    Świetne dzieciaki z Caro Dance . Gratulacje ,kolejne pokolenie rozsławi Siedlce . Ten program ogląda milionowa widownia .

  2. Anonim dodano 5 lat temu

    Ładniej się starał Krystian

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?