SPIN

Oczami Kobiet: „Brooklyn”

Aneta Borkowska poniedziałek, 22 lutego 2016, 17:23 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 2 marca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Brooklyn”.

„Brooklyn” to wzruszająca historia Eilis Lacey (Saoirse Ronan) – młodej irlandzkiej imigrantki, która w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku jedzie do Nowego Jorku. Porzuca rodzinny dom w nadziei, że w Stanach spełni swój amerykański sen. Początkowo tęskni za ojczyzną, ale kiedy poznaje przystojnego Włocha, zaczyna się oswajać z nowym miejscem. Kiedy tragedia sprawia, że dziewczyna musi tymczasowo wrócić do Irlandii, rodzą się wątpliwości. Czy Eilis wybierze starą, czy nową ojczyznę?

reżyseria: John Crowley,
scenariusz: Nick Hornby,
aktorzy: Saoirse Ronan, Domhnall Gleeson, Emory Cohen,
gatunek: dramat/romans,
kraj produkcji: Irlandia, Wlk. Brytania, Kanada,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 113 minuty,

Partnerem wieczoru będzie „Mydlarnia u Franciszka” z ul. Piłsudskiego 53. Firma specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków naturalnych, mających nieocenione walory pielęgnacyjne. Panie, które przyjdą do kina na godz. 18.15 będą mogły wykonać sobie bezpłatnie peeling dłoni, otrzymają kupony rabatowe na zakupy. Wśród widzów rozlosujemy także upominki ufundowane przez „Mydlarnię u Franciszka”.

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?