SPIN

Bartłomiej Kurkus w radzie nadzorczej Polimex-Mostostal

Beata Głozak niedziela, 28 lutego 2016, 23:05 Aktualnie

Były wicestarosta powiatu siedleckiego Bartłomiej Kurkus (PiS) został powołany przez akcjonariuszy PxM do rady nadzorczej spółki.

Zmiany zapadły na walnym zgromadzeniu w minionym tygodniu. Akcjonariusze odwołali ze składu rady: Marka Szczepańskiego, Andrzeja Zwarę, Krzysztofa Kaczmarczyka, Jarosława Kochaniaka i Andrzeja Kasperka. W składzie rady pozostali: Marcin Milewicz i Andrzej Sokolewicz.

Do rady nadzorczej zostali powołani: Iwona Warsewicz, Bartłomiej Kachniarz, Anna Młynarska-Sobaczewska, Zbigniew Jędrzejewski, Bartłomiej Kurkus oraz Andrzej Komarowski.

W radzie nadzorczej Polimex-Mostostal zasiada obecnie osiem osób.

opr.bg

5 komentarzy

 1. karol dodano 5 lat temu

  Czyli minimum dwóch od ministra. Sytuacja ponownie się powtarza

 2. ANTEK. dodano 5 lat temu

  Bartłomiej Kurkus to spokrewniony z Tchórzewskimi to nie trzeba się podniecać, patrząc na skład rządu byłem pewien że Kurkus zostanie ministrem sportu też bym się nie zdziwił.

 3. ANTEK. dodano 5 lat temu

  On żeby nie Tchórzewski to by nigdy podejrzewam wicestarosto nie był o czym i o kim tu pisać to wstyd to sitwa rodzina polityczna z nadania.

 4. czy... dodano 5 lat temu

  Czy …… nie ma umiaru?????Czy sitwa tak duża?

 5. DZIADEK dodano 5 lat temu

  SIEDLCE MIASTO PRZYJAZNE RODZINIE

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?