SPIN

Chwastyniak: „Postawa niektórych zawodników zaczyna mnie niepokoić”

Aneta Borkowska niedziela, 28 lutego 2016, 15:33 Sport

Wczoraj w siedleckiej hali siatkarze z KPS zmierzyli się liderem tabeli. Ślepsk Suwałki jak na faworyta przystało pokonał nas 3:0 (25:22, 25:14, 30:28). Przegrana z liderem to nie wstyd, ale dla KPS było to bardzo ważne spotkanie gdyż zespół walczy o „ósemkę”. Obecnie siedlczanie zajmują 9 miejsce w tabeli pierwszej ligi mając na koncie 32 punkty.

Wczorajszy mecz skomentował szkoleniowiec KPS Witold Chwastyniak

Borykamy się trochę ze swoimi problemami, ale to nas nie tłumaczy, bo postawa niektórych zawodników już od dłuższego czasu zaczyna mnie niepokoić.  Niektórzy chyba nie rozumieją tego co się do nich mówi, mają problem z realizacją założeń i zaangażowaniem się. Tak jakby już się sezon zakończył, a zapominają że jeszcze grają o swoją przyszłość. Szansa o play off nadal jest, a niektórzy już chyba odpuścili i trzeba się zastanowić co dalej. Nasi rywale byli i są w lepszej sytuacji, a walczyli o każdą piłkę, a nam tego brakuje. Zostało nam jeszcze kilka spotkań i musimy zagrać na sto dwadzieścia procent, a nie tak jak w tym meczu.
Personalnie nie będę wymieniał nikogo, to musimy w sztabie przemyśleć, ale to przecież od samych zawodników zależy czy chcą by ktoś w nich inwestował i dawał im szansę.

kps_slepsk

KPS boryka się także z kontuzjami zawodników. We wczorajszym meczu ponownie zabrakło Piotra Łukasika oraz Jakuba Wosia. A przed naszym zespołem już w najbliższą środę kolejne ważne spotkanie. W hali ARMS zostanie rozegrany zaległy mecz z GKS Katowice. Spotkanie o 18.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?