SPIN

Pogoń pokonała Legionovię. Jupitery zdały test?

Beata Głozak niedziela, 28 lutego 2016, 14:08 Sport

Pierwszoligowa Pogoń zwyciężyła we wczorajszym sparingu z Legionovią Legionowo 2:1. Gole dla biało-niebieskich zdobyli Rafał Augustyniak i Rafał Maćkowski. Mecz był jednocześnie testem dla sztucznego oświetlenia stadionu przy ul. Jana Pawła II.

Na spotkanie przyszło około 700 osób. Dla kibiców była to szansa, aby nie tylko po raz pierwszy zobaczyć siedleckich zawodników na własnej murawie, ale też ocenić ostatnią inwestycję w stadion – sztuczne oświetlenie. To samo przed meczem zrobili przedstawiciele Komisji Licencyjnej PZPN.

pogon sparing swiatlo_4

– Sprawdzono wszystkie wymogi licencyjne i nie stwierdzono jakichś nieprawidłowości – powiedział prezes Pogoni Andrzej Materski. – Czekamy na oficjalną pisemną decyzję, ale powinna ona być pozytywna – dodał.

pogon sparing swiatlo_2

Test zdali także piłkarze siedleckiej Pogoni. Podopieczni Marcina Sasala po dość spokojnym meczu pokonali gości 2:1.

2 komentarze

  1. anna dodano 6 lat temu

    Wielkie dzięki dla piłkarzy z siedleckiej pogoni za mecz.

  2. Kibic dodano 6 lat temu

    Nie wiem dlaczego?, ale zawsze ta nasza kochana Pogoń dostaje w dupę. Jak zrobili oświetlenie ktoś doczepił się że nie wystarczająco doświetlone. Ja jako kibic tego nie odczułem myslę ze zawodnicy również. Mamy stadion na ktrórym można rosgrywać małe imprezy o randze międzynarodowej. Ciekawe co teraz zrobią z drużynami z pierwszeg ligi które nie mają podgrzewanej płyty, czy tez będą na wygnaniu tak jak Pogoń przez ostatnią rundę. Moze ironicznie to zabrzmi. Zapraszamy do Siedlec nawet z najdalszych zakątków naszego Kraju. Przenocować będzie gdzie a i trochę świerzego grosza się przyda. Znajac jednak życie podgrzewane murawy będą warunkowo odroczone.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?