SPIN

Zosia i Michał zachwycili Wojewódzkiego. Siedlczanie w „Małych Gigantach”

Beata Głozak niedziela, 28 lutego 2016, 15:29 Kultura

mali giganci

Kolejnych młodych tancerzy z Siedlec mogliśmy podziwiać w talent show telewizji TVN pt. „Mali Giganci”. Tancerze formacji Caro Dance zrobili na jurorach tak duże wrażenie, że przeszli do kolejnego etapu programu.

11–letnia Zosia Denisiuk i 12-letni Michał Woiński zatańczyli do utworu „Straight to numer one” formacji Touch&Go. W programie siedlczanie reprezentują drużynę aktorki Anny Dereszowskiej, a o pozostanie w „MG” rywalizowali z parą tancerzy z Otwocka. Występy jednych i drugich wzbudziły ogromne uznanie jury Katarzyny Bujakiewicz, Agnieszki Chylińskiej i Kuby Wojewódzkiego.

– Jesteśmy zachwycone chłopakami – powiedziały po obu prezentacjach Bujakiewicz i Chylińska.

– A ja jestem zachwycony kobietami, po prostu – odpowiedział Wojewódzki, który jako pierwszy skomentował oba wykonania. – Niesamowita była opowieść tańcem, bo to było opowiadanie tańcem, Kamili i Jakuba. To była fajna historia. Ja na to patrzyłem jak na narrację, jak na film. Natomiast absolutnie brawurowa była sprawność Zosi i Michała. Stawiam na Zosię i Michała – powiedział juror.

Na tancerzy z Otwocka postawiła natomiast Agnieszka Chylińska. O tym, kto przejdzie do drugiego etapu dziecięcego talent show miała zadecydować Katarzyna Bujakiewicz.

– I need a hero – powiedziała tylko co było informacją, że w w dalszej części Małych Gigantów widzi siedlczan, bo Michał na swoim ubraniu miał napis „hero”.

Występ Zosi i Michała można obejrzeć na stronie internetowej „Małych Gigantów”

„Mali Giganci” to program, w którym udział biorą dzieci w wieku od 4 do 12 lat rywalizując w trzech kategoriach: śpiewie, tańcu i show (tzw. maluchy). Uczestnicy mają swoich opiekunów artystycznych. W drugim sezonie, który rozpoczął się wczoraj opiekunami są Magda Mołek, Sonia Bohosiewicz, Anna Dereszowska, Grzegorz Hyży, Marcin Perchuć i Kuba Wesołowski. Program prowadzi Filip Chajzer.

8 komentarzy

 1. kaja dodano 6 lat temu

  Super dzieciaki . Gratulacje dla Caro Dance i dla nauczycieli prowadzących . Znowu duma dla Siedlec , coś dobrego w naszym mieście się dzieje. Ten program ogląda ponad 4 miliony widzów , albo i więcej a pod nazwiskami było napisane Siedlce . Brawo !!!

 2. Anonim dodano 6 lat temu

  Zosiu gratulujemy!

 3. maria dodano 6 lat temu

  Przepiękna reklama miasta – gratuluję dzieciom, a rodzicom takich dzieci 🙂

 4. Gość dodano 6 lat temu

  Wspaniałe dzieci z siedleckiej kuźni talentów Caro Dance. Podziwiamy i trzymamy kciuki !!!! Gratulujemy

 5. Cudnie dodano 6 lat temu

  A teraz też w You Can Dance kolejna tancerka z Caro 🙂

 6. ola dodano 6 lat temu

  kocham zosie i michała

 7. ola dodano 6 lat temu

  jesteście najlepsi

 8. Ewa dodano 5 lat temu

  Jesteście super

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?