SPIN

Mariusz Gruda prezesem ZUO

Aneta Borkowska wtorek, 8 marca 2016, 08:11 Aktualnie

W poniedziałek, 7 marca Rada Nadzorcza Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. przyjęła rezygnację dotychczasowego prezesa Zarządu Antoniego Józwowicza w związku z objęciem przez niego stanowiska prezesa spółki Polimex-Mostostal. Rada Nadzorcza powierzyła to stanowisko Mariuszowi Grudzie, dotychczasowemu prezesowi Zarządu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Mariusz Gruda przed objęciem funkcji prezesa ARMS do 16 października 2012 r. był członkiem zarządu i głównym księgowym w Zakładzie Utylizacji Odpadów.

UM Siedlce

7 komentarzy

 1. Sprywatyzować !!! dodano 5 lat temu

  Sprywatyzować!!! Nie nie dodam.

 2. Jan dodano 5 lat temu

  Jak będzie potrzeba to Gruda zostanie prezesem PARKU SIEDLECKIEGO albo czego innego to..et .

 3. Pab dodano 5 lat temu

  – A miałam zapytać, kim z zawodu jest pan?
  – Mój mąż z zawodu jest dyrektorem!

 4. Rybka lubi pływać dodano 5 lat temu

  Gruda prezesem ZUO a Symanowicz były prezydent miasta bardzo słaby według PiS przewodniczącym Rady Nadzorczej, to nie kpina z mieszkańców a jeszcze informuje że ten niedobry Symanowicz jest obecnie prezesem spółki miasta TBS -to wygląda na polityczną sitwę i kolesiostwo .

 5. bul dodano 5 lat temu

  haha

 6. Roman dodano 5 lat temu

  Gruda się panu Prezydentowi nie udał… Nie mija 2 lata jak na tym portalu obaj tłumaczyli się z przewymiarowania instalacji odzysku biogazu z wysypiska ZUO na Woli Suchożebrskiej coś 20 razy a wtedy ' nasz biegacz" też był w zarządzie… 4 mln zł w błoto i nie tylko… to drobna strata w spółce miejskiej. Sami ludzie sukcesu… Gratuluję p. Prezydencie. Zacna kompanija, "prawa i sprawiedliwa"….

 7. Roman dodano 5 lat temu

  Spin 17.06.2014 r. "– Dotyczy to niedopełnienia obowiązku przy budowie instalacji odgazowania składowiska odpadów w Woli Suchożebrskiej, a poprzez to działania na szkodę spółki. W chwili obecnej postępowanie to znajduje się we wstępnej fazie, ale nie przedstawiono żadnej osobie jakichkolwiek zarzutów, ale dodam tutaj, że przestępstwo z art. 296 paragraf 1 Kodeksu Karnego zagrożone jest karą pozbawianie wolności od 3 miesięcy do lat 5 – mówi Jarosław Wardak, zastępca Prokuratora Rejonowego w Siedlcach."

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?