SPIN

V Wiosenny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Aneta Borkowska wtorek, 22 marca 2016, 08:08 Społeczeństwo

Wczoraj (21 marca) w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Siedlcach odbył się V Wiosenny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Moja ulubiona piosenka”.

konkurs2

Konkurs skierowany jest do młodych, utalentowanych uczniów szkół podstawowych, którzy oprócz talentów wokalnych prezentują również swoje uzdolnienia językowe. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku lokalnym, liczba uczestników wzrasta z roku na rok. Jest również dobrym pomysłem na atrakcyjne zajęcia  w pierwszym dniu wiosny.

konkurs3

Uczestnicy tegorocznego konkursu prezentowali wysoką formę wokalną jak i językową. Największe brawa i Nagrodę Publiczności otrzymał Marcel Wójcik za Szkoły Podstawowej nr 7 w  Siedlcach za interpretację utworu ‘Stitches’ (Shawn Mendes). Jury konkursu najlepiej oceniło wykonanie utworu ‘Halleluja’(Leonarda Cohena) przez uczennice Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach: Amelię Podsiadły, Polę Michalak i Kamilę Wojtczuk, przyznając I miejsce w konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

konkurs1

Organizatorem jest Publiczne Gimnazjum nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach i  Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

źródło: PG nr 2

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?