SPIN

Widziałeś go? Zgłoś. Jest poszukiwani

Beata Głozak czwartek, 31 marca 2016, 18:58 Siedlce

Siedlecka policja poszukuje mieszkańca naszego miasta Zbigniewa Wiśniewskiego. List gończy za mężczyzną wydał tutejszy sąd rejonowy.

 Wisniewski Zbigniew

Urodzony w 1988 roku w Łukowie Zbigniew Wiśniewski jest poszukiwany przez Wydział Kryminalny KMP w Siedlcach w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1 K.K i innych. Jego ostatnim miejscem zamieszkania były Siedlce.

(Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.)    

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

5 komentarzy

 1. Anonim dodano 5 lat temu

  jak się czyta artykuły to żenujące… Czekamy na zdjęcia babć i dziadków handlujących nielegalnie jajkami na 11 listopada we wtorek i piątek… Wstyd SPIN za brak analizy podanej wiadomości…

  • ksiegowy dodano 4 lata temu

   witam z tego co wiem jest poszukiwany tylko żeby doprowadzic go do sprawy a po za tym żaden kraj go nie odda bo robi interesy miedzy narodowe !!!! i jest nie tykalny i ma prawo w małym palcu oraz konto z siedmioma cyframi a z tego co pamietam to wszyscy mu włazili w (…) jak mieszkał w polsce wiec ten list jest jedna wielką głupotą !!!!!!

  • sachir dodano 4 lata temu

   to nie sąd go szuka tylko bandyci króży dostali wała !!!!! a ilu oni oszukali ten gosć jest kozak szacun

 2. Oszukani dodano 4 lata temu

  Przebywa w Anglii, miejscowość Warrington.

 3. Krzysiek dodano 3 lata temu

  Jest poszukiwany w Polsce i w UK. Zwykły (…) robi ludzi w balona a nie interesy miedzy narodowe. Bez grosza w kieszeni. Sam pisze komentarze pod postem!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?