SPIN

Jurorzy zachwyceni występem Oli, która przeszła do kolejnego odcinka

Aneta Borkowska środa, 6 kwietnia 2016, 22:20 Kultura

ola_borko

„Olu jesteś cudownym aniołem” – takie słowa padły dzisiaj z ust Michała Piróga po występie Aleksandry Borkowskiej w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Przypomnijmy siedlczanka i tancerka Teatru Tańca Caro wystąpiła dzisiaj w pierwszym odcinku na żywo programu emitowanego przez stację TVN. Partnerował jej Nader Hasnaoui.

Oto co po występie powiedzieli jurorzy:

Agustin Egurrola – Olu zostałaś przepięknie wyeksponowana. Wszystko powinno być tak robione ja było na tej scenie. Magia,
Michał Piróg – Ola jesteś cudownym aniołem, uwielbiam Cie, jesteś piękna, cudowna.
Ida Nowakowska – muszę krzyknąć, to było coś niesamowitego. Bajka, niesamowity film. Moja ulubiona tancerka Martha Graham powiedziała, że kiedy tancerz tańczy ziemia pod nim jest święta. I tutaj była święta.

ola_borkow_2

Po występie finałowej czternastki jurorzy zadecydowali, że duet Aleksandry Borkowskiej oraz Nadera Hasnaoui przechodzi do kolejnego odcinka.

Komentarze (1)

  1. Wspaniała dziewczyna Aleksandra Borkowska z Caro Dance dodano 5 lat temu

    Brawo dla Oli a szczególnie dla jej trenerów..Kolejna osoba z Caro Dance przynosi miastu Siedlce splendor przed 4-rema milionami ludzi i przed ekranem (albo więcej) .I zanim zaczniecie hejtować to pamiętajcie ,że bez względu na stację młodzież będzie oglądać takie programy -o prawdziwych młodych ludziach i o prawdziwej pasji >GRATULACJE OLU

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?