SPIN

Drzwi Otwarte w „Prusie”

Aneta Borkowska poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 20:47 Społeczeństwo

W minioną sobotę (9 kwietnia) I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa otworzył swoje drzwi dla swoich przyszłych uczniów.

W programie były: spotkania z absolwentami prestiżowych uczelni polskich i zagranicznych, zajęcia otwarte (eksperymenty trójki olimpijczyków finału olimpiady biologicznej pod opieką pedagoga Renaty Soczkiewicz), zajęcia językowo – kulturalne (angielski , niemiecki , włoski), zajęcia z wiedzy o kulturze, pokazy pierwszej pomocy, zajęcia warsztatowe z geografii poprowadzone przez pasjonatkę geografii Martę Lipińską, otwarcie wystawy fotograficznej „Prus to my”, projekcja filmów szkolnej wytwórni filmowej ” Prusworks”, wystawa starodruków.

prus12

Poza tym odbyło się spotkanie z dyrektorem, który zapraszał do Prusa, ale i prosił aby każdy zapoznał się z ofertą konkurencyjnych placówek, aby miał wybór i porównanie oferty. Dodatkowo zebrani mogli wysłuchać wierszy i inscenizacji grupy teatralnej „No nareszcie”, która w tłum na sali „wjechała” „Lokomotywą” Tuwima.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia.

Wszystkie zdjęcia autorstwa Eweliny Sitarz można zobaczyć tutaj

Komentarze (1)

  1. Zuzia dodano 5 lat temu

    NAJLEPSZY GEOGRAF NIESTETY JEST W KRÓLÓWCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?