SPIN

Drużyna Zosi i Michała wygrała program Mali Giganci

Aneta Borkowska sobota, 16 kwietnia 2016, 21:04 Aktualnie, Kultura

11–letnia Zosia Denisiuk i 12-letni Michał Woiński (Caro Dance) zatańczyli w finałowym odcinku programu „Mali Giganci” reprezentując drużynę aktorki Anny Dereszowskiej.

W pierwszym etapie młodzi siedlczanie zatańczyli w Wiolą Fiuk: „Trzy dni ćwiczyli, przewidywałam tydzień, ale ruchów nauczyli się tak naprawdę w jeden dzień”.  Występy siedlczan tradycyjnie już wzbudziły ogromne uznanie jury Katarzyny Bujakiewicz, Agnieszki Chylińskiej i Kuby Wojewódzkiego, którzy przyznali im łącznie 10 pkt.

Wojewódzki: Jeśli jest gdzieś raj to oni tam tak tańczą. Trudno zachować godność kiedy ktoś 40 lat młodszy robi na scenie takie rzeczy.
Chylińska: To było pięknem, mądre, wzruszające. Chyba o to chodzi w rozrywce by sprawiać, że czujemy się lepsi, szczęśliwsi. Dziękuję wam za to.

Po pierwszym etapie walka jest wyrównana, bo obie drużyny zdobyły po 30 punktów. Po drugim etapie znów remis, a na koncie obu drużyn po 32 punkty.

Na sam koniec drużyny wystąpiły wspólnie, a jurorzy mieli do rozdysponowania po jednym punkcie. Agnieszka Chylińska oddała swój głos na drużynę Hyżaków, Katarzyna Bujakiewicz na drużynę Anny Dereszowskiej. O zwycięstwie zadecydował więc głos Wojewódzkiego, który przyznał go drużynie Anny. I tym sposobem zajęła ona pierwsze miejsce.

5 komentarzy

 1. niesamowite dodano 5 lat temu

  niesamowite

 2. Super -Gratulacje dla Zosi Michała i instruktorów z Caro Dance dodano 5 lat temu

  Kolejny raz tancerze z Caro Dance sławią Siedlce przed kilkunastoma milionami widzów . Ogromne gratulacje dla szefowej . Pani Iwona stworzyła coś unikatowego ,Kużnię talentów słynną na całą Polskę i nie tylko . Dowód na to ,że warto inwestować w talenty ,w kulturę w dzieci w Siedlcach .

 3. WALCZĄCY dodano 5 lat temu

  Gratulacje dla tych, którzy przyczynili się do jego osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu madrosci i sprawności . Nie wolno żałować pieniędzy na dzieci i młodzież w kazdej dziedzinie. Michał trenuje jednocześnie piłkę reczną w SPR Siedlce i chciałby sie dalej rozwijać ale obawiam sie , że znowu radni zagłosują aby dać milion zł na koszykarki , siatkarzy po 4000 zł stypendium co miesiac od prezydenta DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA , a w szkołach nauczyciel prowadzi w-f w grupach 24 uczniów .

 4. Dokładnie dodano 5 lat temu

  Szkoły robią bokami ,dzieci na zawody w tańcu ,czy wyjazdy sportowe ze szkoły muszą się składać ich rodzice a "zawodowi sportowcy" dostają miesięcznie po 4 tyś złoty każdy za bycie na liście…niektórzy są raz w miesiącu na treningach.

 5. Zas dodano 4 lata temu

  Extra

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?