SPIN

Uczennica z PG nr 2 w czołówce Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 11:10 Społeczeństwo

Anna Mazurowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach zajęła 14. miejsce w ósmej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. 15 kwietnia w Wyższej Szkole Logistyki podczas uroczystej gali świętowała swój sukces wraz z pozostałymi finalistami, nauczycielami, dyrektorami szkół oraz szerokim gronem kilkudziesięciu przedstawicieli przedsiębiorstw logistycznych.

Uczennica czwartej klasy w drodze do finału pokonała ponad 7 tys. uczniów z całej Polski. 14. miejsce Anny wśród najlepszych młodych logistyków w kraju to niewątpliwy sukces i doskonała okazja, by zaprezentować się potencjalnym pracodawcom.

olimpiada mazurowska1

VIII edycja olimpiady wiodła tradycyjnie przez trzy etapy. Pierwszy – szkolny, w którym wystartowało 7127 uczniów odbył się w październiku 2015 roku w 294 szkołach ponadgimnazjalnych na terenie całej Polski. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 588 uczniów. Po okręgowych eliminacjach, w marcowym finale, zmagało się 58 najlepszych.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej.

źródło: WSL

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?