SPIN

Ola po raz kolejny w najlepszym duecie. Przeszła do kolejnego odcinka

Aneta Borkowska środa, 27 kwietnia 2016, 22:15 Aktualnie, Kultura

ola

„Jesteś dla mnie królową po tym występie” – takie słowa padły dzisiaj z ust Agustina Egurroli po występie Aleksandry Borkowskiej w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Po raz kolejny Ola zatańczyła w najlepszym duecie. Nie musi dzisiaj tańczyć solówki, jest bezpieczna i wystąpi w kolejnym odcinku.

Siedlczanka i tancerka Teatru Tańca Caro wystąpiła dzisiaj w kolejnym odcinku na żywo programu emitowanego przez stację TVN. Partnerował jej Joachim Uetake, a zatańczyli jazz do piosenki Edyty Bartosiewicz „Ostatni”.

Oto co po występie powiedzieli jurorzy:

Agustin Egurrola – Ola jesteś dla mnie królową po tym występie,
 Ida Nowakowska – w tańcu jest tak, że zawsze można się przyczepić do techniki. Ale wiecie co nie o to w tym chodzi, bo to jest sztuka. Dla mnie jesteście obrazy Picassa, nikt nie wie co w tym jest, ale się zachwyca. Ola jesteś prawdziwym diamentem, masz charakter , jak coś kochasz do robisz to do końca,
Maciej „Gleba” Florek – Ola to było niesamowite, że wyciągnęłaś Joachima na Mount Everest tej techniki.

foto: You Can Dance

 

Komentarze (1)

  1. janosik dodano 5 lat temu

    Powiedział bym że Aleksandra mogła ten duet zatańczyć z większym życiem a nie tańczyć jak by to robiła pod przymusem trzeba nad nią jeszcze po pracować mam nadzieje że Iwonka Orzełowska ją dokształci z Bogiem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?