SPIN

Siłownia przy siedleckim stadionie

Aneta Borkowska środa, 27 kwietnia 2016, 14:15 Aktualnie, Sport

W siedleckim kompleksie stadionowym powstania profesjonalna siłownia. – To wymóg czasu – powiedział Grzegorz Orzełowski, prezes ARMS podczas dzisiejszej konferencji i dodał, że o warunki wynajmowania obiektu przy Jana Pawła II zaczęły ubiegać się piłkarskie kluby ekstraklasowe i zagraniczne.

– Jednym z warunków jakie kluby na takim poziomie stawiają to właśnie profesjonalna siłownia. I takie miejsce znaleźliśmy – mówi prezes. – W kwietniu rozstajemy się z najemcą części barowej w koronie stadionu i wygospodarujemy razem z zapleczem około 200 metrów. W tej chwili powstaje projekt – dodaje.

Siłownia ma ruszyć od września i będą z niej korzystać także siedleckie kluby sportowe oraz oczywiście chętni mieszkańcy.

– Mam nadzieję, że dzięki temu nasze szkoły w większym stopniu będą korzystały z siłowni którą mamy przy Prusa. Dodam, że tamta siłownia będzie zmodernizowana – mówi Orzełowski.

4 komentarze

 1. pytam dodano 5 lat temu

  a gdzie tam się siłownia zmieści ?? Chyba, że którąś szatnię zlikwidują a w jej miejsce powstanie siłownia

 2. Odpowiadam dodano 5 lat temu

  Nie będzie już sali "Cichy Kącik". W tym miejscu powstanie siłownia.

 3. M.Cz. dodano 5 lat temu

  Czekam kiedy ARMS otworzy w Siedlcach siec supermarketów…

  • Anonim dodano 5 lat temu

   Ale smieszne

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?