SPIN

Ola Borkowska przeszła do półfinału YCD. Zadecydowali widzowie

Aneta Borkowska środa, 4 maja 2016, 22:02 Kultura

borkowska_brian

Aleksandra Borkowska dostała się do półfinału programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Na siedlczankę postawili widzowie, bo tym razem to oni wcielili się w rolę jurorów.

Dzisiejszy odcinek programu był wyjątkowy. Najpierw uczestnicy YCD tańczyli w duecie z byłymi uczestnikami tego programu, a potem każdy z szóstki ćwierćfinalistów zaprezentował się w występie solowym.

Aleksandra Borkowska zatańczyła razem z Brianem Poniatowskim do muzyki Abela Korzeniowskiego. Jurorzy nie szczędzili im komplementów.

ola solo

Michał Piróg – Dzisiaj nic nie zależy od nas, ale gdyby zależało, to za tydzień w odcinku półfinałowym widzę miejsce dla ciebie Olu.

Ida Nowakowska – Święty Augustyn powiedział: Człowieku ucz się tańczyć, bo cóż aniołowie będą robić z tobą w niebie. I ja wiem co z tobą Olu będą robić. Robiłaś skomplikowane elementy techniczne i były one z duszą.

Maciej „Gleba” FlorekPrzenosisz duet w inną przestrzeń. I cieszy mnie to, że przy tych idealnych synchronach znalazło się miejsce także na indywidualizm.

Decyzja o tym kogo zobaczymy za tydzień należała tylko do widzów, którzy mogli oddawać swoje głosy na każdego z tancerzy przez cały program. To oni spośród trzech tancerek wybrali dwie półfinalistki, w tym siedlczankę.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?