SPIN

Ola Borkowska w finale YCD

Aneta Borkowska środa, 11 maja 2016, 22:05 Aktualnie, Kultura

Aleksandra Borkowska walczy o dostanie się do finału programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Dzisiaj wszystko w rękach widzów, bo to od ich smsów zależy kto z czwórki tancerzy będzie walczyć o główną nagrodę.

Odsłona pierwsza

Na początku Aleksandra Borkowska zatańczyła w duecie z Hanią Szychowicz do muzyki z serialu „Gra o tron”. Oto co po pierwszym występie Oli powiedzieli jurorzy:

Michał Piróg – taniec to technika, taniec to miłość, ale także charyzma i do której trzeba dojrzeć i to ma bardziej Ola.
Ida Nowakowska – jak mi się podobało, co tu się zadziało. Uwielbiam jak dziewczyny razem tańczą, bardzo mi się to podoba. Uważam, że trony są dwa, jesteście obie cudowne, choć każda z Was jest inna. Uwielbiam precyzje, szczegóły, stopy, ale w tych niedoskonałościach widzę piękno, to jest ten moment kiedy raniec jest sztuką, a nie sportem. Ola przyciągała mój wzrok bo robiła coś co wychodziło ze środka.
Maciej „Gleba” Florek – dla mnie ten duet był finałem, dziewczyny są silniejsze niż faceci. To jest ten ideał.

Odsłona druga

W drugim tańcu Oli partnerował Joachim Uetake. Występem zachwycił się Agustin Egurrola:

Świetny klimat. Ola skradłaś moje serce. Muszę to powiedzieć, jak wybieraliśmy tancerki do czternastki to ja się zastanawiałem nad Tobą, pytałem Michała czy jest pewny tej Oli. On powiedział: Daj jej czas. I wiesz co? Rozkwitłaś jak piękny kwiat, przepiękny występ.

Odsłona trzecia – solówki

Po tańcu Oli zabrał głos Michał Piróg

Ja od samego początku dostrzegłem w Tobie coś i udowadniasz, że miałem rację. W duetach jesteś rewelacyjna, ale w solówkach jesteś petardą. Jesteś dojrzała, niesamowita. Ubóstwiam Cię.

Widzowie mogą oddawać swoje głosy na każdego z tancerzy przez cały program. Aby wesprzeć siedlczankę trzeba wysłać smsa na numer 7222 o treści 11

AKTUALIZACJA (godz. 23) : Ola Borkowska decyzją widzów zatańczy w finale programu.

Komentarze (1)

  1. kalina dodano 6 lat temu

    Super Ola . Trzymani kciuki . Jestes dumą Caro Dance i całego miasta . Twoja skromność jest bardzo ciepło przyjmowana wiec mamy nadzieje ze Oolska też Cię pokocha i Twój taniec .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?