SPIN

Premiera spektaklu Teatru Es „Tylko muzyka”

Aneta Borkowska piątek, 20 maja 2016, 07:03 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

tylko muzyka caly

W piątek (10 czerwca) o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu muzycznego Teatru Es „Tylko muzyka”. Już można rezerwować bilety.

Premierowe widowisko muzyczne „Tylko muzyka” to kontynuacja spektaklu – koncertu „Giganci piosenki”, wystawionego po raz pierwszy na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w 2010 roku. Wokaliści i aktorzy Teatru ES wraz z towarzyszącą im od 15 lat Orkiestrą Teatru ES oraz występującymi w tym koncercie gościnnie siedleckimi artystami, zaprezentują repertuar takich gwiazd jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors, The Rolling Stones, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd i wielu innych.

Podobnie jak w „Gigantach piosenki”, widowisku towarzyszyć będzie znakomita oprawa choreograficzna w wykonaniu Teatru Tańca Caro pod dyrekcją Iwony Marii Orzełowskiej.

Kierownictwo muzyczne i reżyseria spektaklu – Waldemar Koperkiewicz. Widowisko nie zachęca do używania narkotyków i nadmiernych swobód obyczajowych, a wręcz przeciwnie – ostrzega przed skutkami szybko zdobytej sławy. Kończyło się to często przedwczesną śmiercią wielu muzyków i ich fanów. Tzw. „syndrom 27”. To właśnie w tym wieku zmarli: Janis Joplin, Jim Morrison, Jimi Hendrix, a współcześnie Kurt Cobain i Amy Winehouse.

Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Inormacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.