SPIN

Podsumowanie akcji „Bezpieczny weekend”

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 maja 2016, 14:17 Aktualnie

Miniony długi weekend na terenie powiatu siedleckiego przebiegł on spokojnie. Od 25 do 29 maja siedlecka komenda nie odnotowała poważniejszych zdarzeń, które zakłóciłyby jego przebieg. W okresie tym policjanci podjęli 302 różnego rodzaju interwencje.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, to w tym czasie doszło do 36 kolizji oraz zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców. Na drogach powiatu doszło do 1 wypadku drogowego, w którym 4 osoby zostały ranne.

Do zdarzenia tego doszło 28 maja tuż po godz. 20.00 na  ul. Kaczorowskiego w Siedlcach. Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 21 – letni siedlczanin z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w latarnię oświetleniową. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono kierującego oraz troje pasażerów pojazdu (20 – letnią kobietę, 16 – letniego chłopaka oraz 1,5 rocznego chłopczyka). Kierujący samochodem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?