SPIN

Kto odchodzi, kto zostaje w Pogoni cz III

Aneta Borkowska wtorek, 5 lipca 2016, 09:19 Sport

Kolejne wieści z klubu MKP Pogoń Siedlce. W barwach biało-niebieskich już nie zobaczymy: Adama Dudy i Dawida Dzięgielewskiego. Swój kontrakt przedłużył Łukasz Wójcik, a siedlecki klub wzmocni dobrze znany kibicom Cezary Demianiuk.

Odchodzą: Adam Duda, Dawid Dzięgielewski

Adam Duda – 25-letni zawodnik w Siedlcach występował przez rok. W tym czasie rozegrał 30 ligowych spotkań i strzelił siedem bramek. Ponadto wystąpił w jednym meczu Pucharu Polski.
Dawid Dzięgielewski – 23-latek dwa lata reprezentował biało-niebieskie barwy. W sumie rozegrał 45 meczów w I lidze, strzelając cztery gole. W Pucharze Polski zagrał raz.

Przychodzą: Cezary Demianiuk

Cezary Demianiuk został wypożyczony z Piasta Gliwice. Umowa z gliwickim klubem obowiązywać będzie 12 miesięcy z opcją pierwokupu przez MKP. 23-letni skrzydłowy bądź napastnik jest wychowankiem biało-niebieskich. Przed rokiem zdecydował się przenieść do Piasta Gliwice, skąd trafił w ramach wypożyczenia do GKS Bełchatów. W minionym sezonie w I lidze zagrał 26 razy i strzelił jedną bramkę.

Zostają: Łukasz Wójcik

Łukasz Wójcik podpisał z Pogonią Siedlce nowy, roczny kontrakt. 23-letni obrońca jest wychowankiem Pogoni. W poprzednim sezonie rozegrał w biało-niebieskich dwa mecze – jedno w lidze i jedno w Pucharze Polski.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?