SPIN

SKK bez Sulimy i Bala, skład zamyka Stefanik

Aneta Borkowska środa, 13 lipca 2016, 17:55 Aktualnie

Rafał Stefanik to ostatni zawodnik, który wzmocni w nadchodzącym sezonie drużynę z Siedlec.

Ma 22 lata i od kilku lat związany był z trójmiastem. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Trefla Sopot. Skrzydłowy w sezonie 2015/2016 wystąpił w 20 meczach, w których łącznie zdobył 25 punktów i 22 zbiórki. Stefanik podpisał z SKK roczną umowę.

W przyszłym sezonie w barwach SKK nie zobaczymy Kamila Sulimy oraz Mateusza Bala.

źródło: SKK Siedlce

2 komentarze

  1. gość dodano 5 lat temu

    Działacze to pozbyliście się ostatniego siedleckiego wychowanka brawo teraz nawet trener nie jest z Siedlec. To jest SKK Coś tam a nie Siedlce. Jeszcze gorzej z Sulimą facet chciał ruszyć szkolenie dzieci i dostał po nosie. Kto będzie prowadził kadetów czy i tej drużyny się pozbędziecie? A jak nabory do grup młodzieżowych? Wiecie co to jest? Nadajecie się tylko do baru tęcza a nie prowadzenia klubu. Skończy się kasa skończy się męska koszykówka w Siedlcach. Doprowadzicie do tego ale co to wAS obchodzi ważne żeby pokrzyczeć na I lidze to wAS kręci.

  2. SKK SIEDLCE dodano 5 lat temu

    SKK BEZ K. SULIMY?
    TO JAKIEŚ ŻARTY, NIE POZBYWA SIĘ KAPITANA DRUZYNY !! KATEGORYCZNY BŁAD ZARZĄDU !! PORAŻKA !! PORAŻKA !! KPINA !! ŻAL STARSZYCH PANÓW I ICH ZAKĄSEK W PRZERWIE !!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?