SPIN

KPS zamyka skład na nadchodzący sezon

Aneta Borkowska wtorek, 26 lipca 2016, 14:00 Sport

KPS zamyka skład na nadchodzący sezon. W ostatnich dniach zostało zakontraktowanych prawdopodobnie dwóch ostatnich zawodników: Mateusz Januszewski oraz Konrad Małek. Nie zobaczymy już w siedleckiej drużynie Jakuba Wosia.

Mateusz Januszewski jest wychowankiem Jokera Piły z którym to w sezonie 2009/2010 świętował awans do I-ligi. Następnie przeniósł się na dwa sezony do gorzowskiego GTPS-u. W sezonie 2014/2015 awansował z ekipą TTKF Czarnych Katowice do I-ligi, a w ostatnim sezonie wywalczył Mistrzostwo I-ligi z drużyną GKS-u Katowice.

Konrad Małek – 26-letni wychowank UKS Ósemki Siedlce której to barwy reprezentował na parkietach III i II ligi (lata 2004-2008). Jako młodzieżowiec został zauważony przez trenera Wojciecha Górę który zaproponował mu dalszy rozwój w jednym z najlepszych klubów juniorskich w Polsce – MKS MDK Warszawa. Kolejne dwa sezony spędził na wypożyczeniu w drugim zespole Farta Kielce, gdzie ogrywał się w rozgrywkach II i Młodej Ligi. Co ciekawe jego kariera miała też zagraniczny akcent, w sezonie 2014/2015 reprezentował barwy polonijnej ekipy Polonia London Volleyball Club. Ostatni sezon spędził w II-ligowy Huraganie Wołomin.

KPS Siedlce 2016/2017
atakujący: Jakub Bucki, Mateusz Ogrodniczuk
przyjmujący: Piotr Łukasik, Mateusz Błasiak, Krzysztof Gibek, Sławomir Zemlik
środkowy bloku: Kamil Szaniawski, Maciej Polański, Moustapha M`Baye
rozgrywający: Bartosz Zrajkowski, Jakub Gontarewicz
libero: Mateusz Januszewski, Konrad Małek

źródło: KPS Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?