SPIN

Siłownia przy stadionie już od września

Aneta Borkowska czwartek, 11 sierpnia 2016, 17:25 Siedlce

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce to z siłowni przy stadionie będzie można skorzystać już w połowie września. W najbliższy wtorek Agencja ogłosi przetarg na dostarczenie do niej sprzętu.

– Planujemy otworzyć obiekt zaraz po przerwie technologicznej w Parku Wodnym czyli po 16 września – mówi Grzegorz Orzełowski, prezes Agencji. – Wtedy też ruszymy z remontem i wyposażeniem siłowni przy ulicy Prusa – dodaje.

Agencja na oba obiekty wyda ponad 300 tysięcy złotych, z czego prawie 130 tysięcy udało się pozyskać z Ministerstwa Sportu. Zakończenie remontu siłowni przy Prusa planowane jest na koniec roku.

9 komentarzy

 1. a gdzie te drużyny z europy? dodano 6 lat temu

  zapytajcie prezesa, gdzie te zgrupowania piłkarzy z europy, co to miały się odbywać w naszym mieście a ekipy miały spać w pięknym hotelu obok aquaparku.

  • Michał dodano 6 lat temu

   A kiedy ćwierćinteligencie te drużyny miały mieć zgrupowanie jak hotel otwarto bodajże w maju lub czerwcu, a takie rzeczy jak miejsce zgrupowania planuje się juź w zimę?

  • pozytywny dodano 6 lat temu

   Super pomysł z tą siłownią bo sportowcy powinni systematycznie trenować też na siłowni wtedy jest szansa na poprawę wyników

 2. to dodano 6 lat temu

  To PR inwestycja ARMS. A Miasto za to zapłaci.

  • Anonim dodano 6 lat temu

   Miasto to my mieszkańcy i to my własnie płacimy za te fanaberie.

 3. rugby team siedlce dodano 6 lat temu

  Po co przetarg na sprzęt? Firma krzak dostarczy badzieeiastą made in china. Zakupić ELEIKO i po bólu.

  • Cyt dodano 6 lat temu

   Ustawa o zamówieniach publicznych nie pozwala na wskazywanie marki firmy przy zakupach.

   • xx dodano 6 lat temu

    "…. lub o równoważnych parametrach". załatwia sprawę.

    • Cyt dodano 6 lat temu

     Nie załatwia sprawy. Gdybyś odrobinę lepiej znał orzecznictwo w tej sprawie to byś wiedział, że sprawa jest skomplikowana i takim prostym zapisem można sobie narobić problemu. A jeśli masz ciągle pewność, że wiesz lepiej to poczytaj historię "pewności" ARM w sprawie kontraktu z Zambetem. Tam poszło o równoważne parametry, o ile dobrze pamiętam niecki basenowej i klimatyzacji. Jeśli zlecający nie udowodni, że urządzenia można kupić w kilku firmach przegra postępowanie przed arbitrażem. Ponadto zostanie zapytana o jakie parametry chodzi i wtedy musi je opisać. A zresztą czy wierzysz, że jedna firma na świecie produkuje dobre wyposażenie siłowni?
     PS
     Jaki interes może mieć ARM aby nie dopuścić konkurencji?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?